Witamy W naszym Centrum Medycznym

Nasza placówka to nowoczesne centrum łączące nasze wspólne pasje stomatologiczno-lekarskie.

Posiadamy profesjonalną kadrę
lekarzy i asystentek.


Nasza kadra to zespół wyselekcjonowanych i profesjonalnych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii i medycyny. Wielu spośród nas to pracownicy z szerokim i wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i naukowej. O naszych kompetencjach świadczą studia podyplomowe i doktoranckie, a także liczne kursy i szkolenia o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym.


Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje podążając za miedzynarodowymi standardami nowoczesnego leczenia, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. W naszym centrum dbamy o należytą staranność i jakość wykonywanych usług a do każdego pacjenta staramy się podchodzić w indywidualny sposób. Standard oferowanych usług i konsultacji specjalistycznych, rzetelność i sumienność oraz poszanowanie dobra pacjenta to nasze motto.


Nasza Oferta

Doświadczenie i misja

Już od 2015 roku dażą nas Państwo zaufaniem korzystając z usług naszej braterskiej placówki Stomatologii Visiodent.

Zdobyte przez nas doświadczenie sprawia, że wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Każdego dnia staramy się wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i wsłuchiwać w potrzeby każdego z Was.

Każdy Pacjent jest dla nas nową inspiracją. Swoją pracę staramy się wykonywać z niezwykłą starannością i zaangażowaniem.

Gwarantuje to przyjazną i miłą atmosferę.

Dziękując za słowa uznania liczymy, że kolejna nasza placówka, tym razem z poszerzoną ofertą o specjalności z kręgu pediatrii, pomoże nie tylko Państwu, ale również Waszym podopiecznym rozwiązać problemy zdrowotne, a największym wyróżnieniem dla nas będzie zadowolenie i satysfakcja naszych pacjentów.

Współpracujemy z firmami: