Zespół stomatologiczny

lek. dent. Marcin Parzyszek

Lekarz dentysta
Specjalista chirurgii stomatologicznej


Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w latach 1999-2004
• staż specjalizacyjny z zakresu chirurgii stomatologicznej w latach 2006-2011 na Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej szp. im. N. Barlickiego w Łodzi i Poradni Chirurgii Stomatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi
• członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej
• członek Polskiego Towarzystwa Implantologinczego
• wachlarz zabiegów wykonywanych przez doktora jest bardzo szeroki. Od ekstrakcji zatrzymanych zębów ósmych, resekcji, hemisekcji, radektomii, przez zabiegi z zakresu chirurgii przedprotetycznej i przedortodontycznej, po szeroko pojęte zabiegi sterowanej regeneracji kości.
Od kilkunastu lat dziedziną na której dr Parzyszek skupia się najbardziej jest implantologia i implantoprotetyka. Ciagle podnosząc swoje kwalifikacje uczestniczy w licznych kursach i konferencjach z tej dziedziny w kraju i na świecie.
Stomatologia to moja pasja

lek. dent. Hubert Dominiak

Lekarz dentysta
Specjalista protetyki stomatologicznej


Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2020 roku ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Protetyki Stomatologicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu protetyki i implantoprotetyki takie jak licówki ceramiczne, korony, mosty oraz uzupełnienia ruchome. Zajmuje się również leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu. Ciagle rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Protetyki Stomatologicznej.

lek. dent. Monika Zadrożna

Lekarz dentysta


Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym UM w Łodzi w 2011roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i dziecięcą. Nieustannie rozwija wiedzę i umiejętności w tym kierunku uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie lubi jazdę na rowerze i podróże.

lek. dent. Monika Szlama

Lekarz dentysta (w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją)


Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2014r. Po odbyciu stażu w Instytucie Stomatologii wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją mikroskopową. W tej dziedzinie szkoli się realizując szkolenie specjalizacyjne.

lek. dent. Katarzyna Chmielecka

Lekarz dentysta


Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako cel swojej pracy stawia uśmiech i zadowolenie pacjenta. W tym celu sięga po rozwiązania z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki. Szczególną uwagę przykłada do estetycznych wypełnień, zarówno zębów przednich jak i bocznych. Umiejętności i wiedzę poszerza na licznych kursach specjalistycznych. W pracy ceni spokój i związane z nim poczucie bezpieczeństwa dla pacjenta.

lek. dent. Jagoda Janiszewska

Specjalista ortodoncji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w latach 2014-2018 w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Jest certyfikowanym lekarzem systemu Invisalign, członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W pracy nie boi się nowoczesnych rozwiązań. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i konferencjach zarówno polskich jak i zagranicznych wykładowców.

lek. dent. Paulina Błażejczyk

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Nieustannie poszerza wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Pasjonuje ją złożoność anatomii zębów. Lubi trudne przypadki i wyzwania. Leczenie kanałowe pod mikroskopem to dla niej przyjemność. Priorytetem dla Pani Doktor jest bezbolesne przeprowadzenie zabiegów w miłej atmosferze. Poza grzebaniem w kanałach uwielbia podróżować i śpiewać.

lek. dent. Aleksandra Grad

Lekarz dentysta


Absolwentka Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w latach 2002-2007. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Ma na celu osiągnięcie stanu pełnego zdrowia jamy ustnej i maksymalnie długie utrzymanie efektów leczenia. Od wielu lat pracuje w mikroskopie zabiegowym. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, protetyki oraz drobnej chirurgii. Dr Grad jest osobą serdeczną i empatyczną. Zabiegi wykonuje w atmosferze spokoju. Pacjenci chwalą ją za szczególną delikatność. Jest dobrze zorganizowana i cierpliwa. Prywatnie mama trójki dzieci. Lubi spedzać czas z rodziną, na świeżym powietrzu.

mgr Beata Stec

Higienistka stomatologiczna


Absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Akademii Medycznej w Lublinie i Studium Higienistek i Asystetek Stomatologicznych w Łodzi. Od wielu lat związana ze stomatologią. Na co dzień asystuje oraz przeprowadza zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej, profilaktyki oraz wybielania zębów.

Justyna Juszczak

Higienistka stomatologiczna


Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. Na co dzień asystuje oraz przeprowadza zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej, profilaktyki oraz wybielania zębów. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia.

mgr Paulina Szula

Higienistka stomatologiczna


Absolwentka Wyższej Szkoły Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku kosmetologia. Absolwentka Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi na kierunku higienistka stomatologiczna.

Aleksandra Kurzewska

Higienistka stomatologiczna


Absolwentka Policealnej Szkoły Studium Kształcenia Kadr w Łodzi na kierunku Technik Dentystyczny. Tytuł Technika dentystycznego zdobyła w 2019 r. Chcąc pogłębiać wiedzę z zakresu stomatologii ukończyła Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi na kierunku higienistka stomatologiczna.

Anastasiya Shostak

Higienistka stomatologiczna


Ukończyła uniwersytet w 2018 roku na kierunku biologia. W październiku 2020 roku przeprowadziła się do Polski. W styczniu 2023 roku ukończyła szkołę medyczną Studium Pracowników M edycznych i Społecznych w Łodzi na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Uwielbia przyrodę, spacery, podróże i czytanie książek.

mgr Joanna Olszewska

Technik elektroradiolog /
Rejestratorka medyczna


Jest absolwentką studiów wyższych na kierunku Stosunki Międzynarodowe, jednakże postanowiła związać się z branżą medyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie jako rejestratorka medyczna, a w 2021r. w ramach dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy zdobyła tytuł technika elektroradiologa.

Marta Płachta - Bartkowicz

Rejestratorka medyczna


Pielęgniarka dyplomowana. Ratownik medyczny. Od wielu lat związana z branżą stomatologiczną i placówkami opieki zdrowotnej. W trakcie kariery zawodowej wielokrotnie uczestniczyła w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Komunikatywna i ciekawa świata, nastawiona na współpracę i budowanie dobrych relacji z pacjentami i współpracownikami.

mgr Patrycja Skibińska

Rejestratorka medyczna


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność - Promocja Zdrowia. Od początku kariery zawodowej związana z branżą medyczną.

Monika Mikicka

Rejestratorka medyczna


Ukończyła Zarządzanie Finansami. Prowadzi aktywny tryb życia, a największą przyjemność dają jej wieczory spędzane z książką. Dąży do rozszerzania swoich horyzontów, w swojej pracy ceni możliwość rozwoju jako profesjonalna recepcjonistka. W kontakcie z klientami jest pomocna i wykazuję dużo empatii.

Karolina Grenda

Rejestratorka medyczna


Karolina to osoba kontaktowa i pełna uśmiechu. Ukończyła szkołę kosmetyczną, ale na co dzień pracuje jako sekretarka medyczna. Na recepcji w naszym Centrum można ją spotkać popołudniami. Osoba z pozytywnym nastawieniem do pomocy pacjentowi i wysokimi zdolnościami interpersonalnymi.

Chcesz odwiedzić nasze centrum i dowiedzieć się więcej?
Umów się na konsultacje!